reklam
Bugun...
Saadet Partisi 24 Haziran seçimleri milletvekili adayları belli oldu
Tarih: 21-05-2018 18:29:00 + -


Saadet Partisi'nin 24 Haziran 2018 27. Dönem Milletvekili genel seçimlerinde 600 kişilik milletvekili aday listesi belli oldu. Saadet Partisi'nin 27. Dönem Milletvekili adaylarının yer aldığı liste YSK'ya teslim edildi.

Saadet Partisi 24 Haziran seçimleri milletvekili adayları belli oldu
reklam

Saadet Partisi 24 Haziran seçimleri milletvekili adayları belli oldu

 

Saadet Partisi'nin 24 Haziran 2018 27. Dönem Milletvekili genel seçimlerinde 600 kişilik milletvekili aday listesi belli oldu. Listede kamuoyunun yakından tanıdığı sürpriz isimler yer alıyor...

 

SAADET PARTİSİ ADANA MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

 

MUHAMMET ÇELEBİ KEYHIDIR

AHMET BEYAZ

AYŞE TOPAL

SÜLEYMAN ŞENOĞUL

İBRAHİM ŞAHİN

MUSTAFA ÇEKİLARIZ

CUMA ŞAHİN

YASEMİN KAPUKAYA

SELİM BİLGEN

ABDULLAH KAYA

İBRAHİM KARA

CENGİZ KAYADAN

OĞUZ GÜÇÜK

ABDULLAH ÜMMETOĞLU

UĞUR MURAT BUĞDAY

 

SAADET PARTİSİ ADIYAMAN MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

 

HAŞİM ASNUK

ABDULKADİR GÖZLEYİCİ

CEMAL KILAVUZ

ABUZER TURHAN

FEHİM AYDIN

 

SAADET PARTİSİ AFYONKARAHİSAR MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

 

SEFA ŞENEL

MUSTAFA TAŞKAPI

HASAN BASRİ KANTAR

HASAN HÜSEYİN UĞURLU

HALİT KUŞ

YAŞAR KARAKAYA

 

SAADET PARTİSİ AKSARAY MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

 

LEVENT SERDAR ŞAHİN

AHMET BÜLBÜL

YUSUF KENAN DURMUŞ

MUSTAFA AYHAN

 

SAADET PARTİSİ AMASYA MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

 

MAHMUT ÇAKAR

LEVENT ŞENOL

NOĞMAN YÜKSEL

 

SAADET PARTİSİ ANKARA 1. BÖLGE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

 

TANJU GÜVENDİREN

FATİH BEYAZIT

AHMET ÖZKÖK

HALİL ADIGÜZEL

İBRAHİM SAYIN

FARUK BELCİ

HATİCE NİHAL KORKUTAN

HALİS BAL

MEHMET İNCİ

EMRE AYGÜNOĞLU

AZİZE SAĞLAMYAŞAR

MUSTAFA TOSUNER

DİLARA ERANIL

 

SAADET PARTİSİ ANKARA 2. BÖLGE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

 

İLYAS TONGÜÇ

ALİ AKTAŞ

ERSAN BİLGİN

MEHMET BALOĞLU

MUHAMMET FURKAN KAMALAK

MERVE AYDINKÜÇÜK

BURHAN KIRMAN

BURHAN GÜMRÜKÇÜ

OSMAN OKTAY

TUGAY KARABULUT

İLYAS ŞEKER

 

SAADET PARTİSİ ANKARA 3. BÖLGE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

 

FATİH AYDIN

PINAR GÖKMEN

MEHMET FETHİ ÖZTÜRK

MUSTAFA AYDIN

 

MUAMMER GÜLAP

ÖMER GÜNAYDIN

MÜZEYYEN SİMİT

YUSUF SUNAR

AHMET AVCI

İSLAM MERTOĞLU

MEHMET ENES ŞAHİN

 

SAADET PARTİSİ ANTALYA MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

 

HASAN BURGAN

ADEM SARICALAR

MEHMET FATİH TEKİN

MEHMET EMİN GÖZÜKARA

ZÜBEYDE GÜLER

RUKİYE GÜLŞEN

DÖNAY UYAR

SEYYİT HALİL TUNÇ

RUMEYSA NUR ÇETECİ

SERVET YILMAZ

HAMZA KARAAĞAÇ

MUSTAFA SİR

ERGÜN EREN

SÜLEYMAN AKINCI

SEMİH SERDAR DEMİR

SÜMEYYE GÜLDAL

 

SAADET PARTİSİ ARDAHAN MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

 

HAKAN ÇAPAN

MEHMET ŞİMŞEK

 

SAADET PARTİSİ ARTVİN MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

 

SALİH BERBER

GÜLTEKİN SOYDAN

 

SAADET PARTİSİ AYDIN  MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

 

MEHMET İHSAN AYAYDIN

ALİ SÖĞÜT

MUSA MUÇA

ÖZLEM ÖZTÜRK

MEHMET YÖRÜK

SÜLEYMAN ATEŞ

FATİH KARAHAN

GÜLTEN HANÇER

 

SAADET PARTİSİ AĞRI MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

 

1. MEHMET ZİYATTİN TOKAR

2.

3.

4.

 

SAADET PARTİSİ BALIKESİR MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

 

MUSTAFA YILMAZ

EYÜP SABRİ SOLMAZ

SEYFETTİN ÇÖZEL

RAMAZAN YILDIRIM

ÖMER TAŞKIN

İBRAHİM HIDIR

AHMET PINAR

SİNAN BAŞARAN

SALİH ORAL ÖVÜÇ

 

SAADET PARTİSİ BARTIN MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

 

ÜNAL YURTBAY

MÜCAHİT ABDULLAH MEKEÇ

 

SAADET PARTİSİ BATMAN MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

 

1. FARİS ÖZDEMİR

2. MUSTAFA YILDIZ

3. MEHMET FIRAT

4.

5.

 

SAADET PARTİSİ BAYBURT MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

 

1. MURAT GÜRBÜZ

 

SAADET PARTİSİ BİLECİK MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

 

1. SEYFETTİN TIKIZ

2. ETHEM ERSÖZ

 

SAADET PARTİSİ BİNGÖL MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

 

SUAT İŞCEN

MUHAMMED FATİH TİRYAKİ

VURAL KOŞUNKARTAY

 

SAADET PARTİSİ BİTLİS MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

 

1. ZİYA KALMACİ

2.

3. MUHAMMED MEHDİ PERTEKLİ

 

SAADET PARTİSİ BOLU MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

 

1. İSA SAYIN

2. VEYSEL AYEROĞLU

3. DAVUT KARAHAYDAR

 

SAADET PARTİSİ BURDUR MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

 

1. FATİH TUNÇ

2. RAMAZAN KAYABAŞ

3. FETHİ SEMİZ

 

SAADET PARTİSİ BURSA 1. BÖLGE  MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

 

GÖKHAN GERÇEK

BURAK ÇELİK

ELİF SULTAN ŞENDÖL

ALİ ÖNCEL

HAMZA GÜRSEL

CENGİZ ARSLAN

DOĞAN ÖZBÜYÜK

GÖKSEL RÜSTEM KARAKUZU

RABİA IMAMAJ

YUNUS EMRE ÖZBİLEN

 

SAADET PARTİSİ BURSA 2. BÖLGE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

 

MEHMET ATMACA

FİKRET BAYRAM

EBRAR GÜLSÜM AYGÜN

HAMZA AYGÜN

SALİH KOCATEPE

KARYAĞDI BERKELİ

SELAHATTİN AFŞAR

RABİA ÖRNEK

CUMA YILDIRAK

CAN TATAR

 

SAADET PARTİSİ DENİZLİ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

 

AHMET ERYILMAZ

TANER İZGİ

SEVİL AKTAŞ

ABDULLAH ÖZEREN

HALİL İBRAHİM VAROL

MEHMET ALİ SEZER

MEHMED SAİD TOPUZ

KUDRET İLHAN

 

SAADET PARTİSİ DİYARBAKIR MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

 

1. SEYYİT HAŞIM HAŞİMİ

2. BÜLENT KAYA

3. FESİH BOZAN

4. ALAADDİN TAN

5. HÜSEYİN İHSAN YENİCE

6. MEHMET ÖCAL

7. ABDURRAHMAN ERGİN

8. MUHAMMET MUHYETTİN KAYAN

9.

10.

11.

12.

 

SAADET PARTİSİ DÜZCE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

 

1. MUSTAFA ZORLU

2. AHMET SERDAR ERDEM

3. FATİH MEHMET GÜNER

 

SAADET PARTİSİ EDİRNE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

 

1. ALİ ERHAN DEMİRKIRAN

2. AYHAN ÖZKAN

3. MANSUR İRİŞ

4. RECAİ TAŞKIN

 

SAADET PARTİSİ ELAZIĞ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

 

1. İBRAHİM HACIBEKİROĞLU

2. MUHAMMED NEDİM SADAK

3. MUSTAFA EMRE

4. ÖZKAN ERGEN

5. ABOBEKİR TANYILDIZI

 

SAADET PARTİSİ ERZİNCAN MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

 

1. ALİ CEBECİ

2. HALİL İBRAHİM KUTLU

 

SAADET PARTİSİ ERZURUM  MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

 

1. FAİK ÇALIK

2. ABDULLAH POLAT

3. MURAT OZAN

4. NİZAMETTİN AKÇIL

5. AYHAN ERKEM

6. YUSUF KOLİKISA

 

SAADET PARTİSİ ESKİŞEHİR MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

 

1. FESİH BİNGÖL

2. NAZİF AYAZ

3. SERAP DEMİR

4. MUHAMMET GÜNEY

5. MUHAMMED ALİ KÖSE

6. YASİN YENTÜRK

7. ADİL KESER

 

SAADET PARTİSİ GAZİANTEP MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

 

1. AHMET FARUK ÜNSAL

2. HALİL KILIÇ

3. ŞIHMÜSLÜM BULANIK

4. MURAT ŞENEL

5. ALİ MULLAOĞLU

6. MUSTAFA YAKUT

7. MUSTAFA ÖZTÜRK

8. ARZU KARTAL

9. AHMET NECATİ SARI

10. MEHMET HAYRİ GÖREN

11. ZEYNEL ABİDİN DARĞIN

12. ADİLE GÜLAY İNGEL

13. MUSTAFA AKAR

14. HASAN KOCAMAN

 

SAADET PARTİSİ GİRESUN MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

 

1. BEKİR DEMİRKAYA

2. GÖKSEL GÜNEŞ

3. HAYATİ FİKRİ TOPKAR

4. BEKİR TOSUN

 

SAADET PARTİSİ GÜMÜŞHANE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

 

1. AKIN DEMİR

2. CELALETTİN KARAKOÇ

 

SAADET PARTİSİ HAKKARİ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

 

1. ABDÜLVAHİT ÇİFTÇİ

2. YAVUZ DALGIÇ

3. YUSUF KESKİN

 

SAADET PARTİSİ HATAY MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

 

1. NECMETTİN ÇALIŞKAN

2. MUSTAFA EĞE

3. HALİL ÇELİK

4. ABDULLAH AYDIN DEMİR

5. AYŞEGÜL KÜÇÜK

6. ATİLA EROL

7. YUSUF ÇİÇEK

8. RAMAZAN ÖKSÜZ

9. FATİH DÖKMECİ

10. MEHMET AYDOĞAN

11. UĞUR URAL

 

SAADET PARTİSİ ISPARTA MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

 

CEVAT GENÇAY

DİNÇER DEMİREZEN

İBRAHİM ATEŞ

HÜSEYİN EROĞLU

 

SAADET PARTİSİ IĞDIR MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

 

1. ALİ GÜNER

2. SEYİT ZAHİR KOŞİK

 

SAADET PARTİSİ İSTANBUL 1. BÖLGE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

 

ABDULLAH SEVİM

YILMAZ BAYAT

DİCLE ŞİT

AHMET TÜRKCAN

MEHMET ALİ ÖZGÜR

PAKİZE YÜZBAŞIOĞLU

MEHMET FATİH AKDAĞOĞLU

ABDULHALİM MEŞE

CEM KAYA KARATÜN

ALEV SEZEN

ADEM BOZ

FEHİM HAVA

YUSUF YÜKSEL

ŞEREF KAÇMAZ

RESUL KILIÇ

ABDÜLKADİR ARSLAN

AHMET BARAN

AYSUN BAYRAKTAR

RECEP KARAKOÇ

FAHRETTİN COŞKUN

FESİH TAYBAR

MUSTAFA KOCABEY

TURGUT DANACI

ALİ KEMAL DERİN

GONCA NUR ASLAN

MUHAMMET DUMAN

MUAMMER KOÇ

HALİL İBRAHİM SERBEST

NAFİYE SAÇI

ERDOĞAN USLU

MURAT ÇEKER

SELAHATTİN ASLAN

HAKAN AKTAŞ

 

SAADET PARTİSİ İSTANBUL 2. BÖLGE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

 

1. BİROL AYDIN

2. SAMET SAMİ TEMEL

3. MUSTAFA KAYA

4. BİLAL AY

5. FATMA NEVİN GÖKÇE

6. MUHAMMED EMİN TOPSAKAL

7. MUSTAFA YAMAN

8. BİLAL AYDIN

9. MİKAİL KABAK

10. TUĞRUL YALÇINKAYA

11. ZEYNEP ŞULE RIDVANOĞLU

12. EROL URHAN

13. ADEM AKBULUT

14. ÖZGÜR ATAK

15. İLKER ÇİFTÇİ

16. RECEP POLAT

NİHAT ŞADOĞLU

MUHAMMED GAZİ KILIÇ

YASEMİN BİLNUR ERENCİ

HÜSEYİN AYDOĞAN

MEHMET FATİH AKYÜZLÜ

MAHİR SEZGİN

TÜLAY VIZVIZ

MUSTAFA UĞUR DOĞAN

NURSENA ULUSOY

SELİM BAŞPINAR

HABİBE ERDOĞAN

 

SAADET PARTİSİ İSTANBUL 3. BÖLGE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

 

1. ALTAN TAN

2. HASAN BİTMEZ

3. NAGEHAN GÜL ASİLTÜRK

İBRAHİM YILDIZ

MESUT ÖZLEM

EBRAR BEZCİ

YAŞAR AVCI

OSMAN BAŞ

YUNUS AKSOY

MESUDE DÖNMEZ

NEŞET ÇEVİK

ADNAN HACIABDULLAHOĞLU

TUNCER KOĞA

ENDER ESİNER

KADİR TOKALI

CANER BİTİŞ

EMİNE ÖZTÜRK

HASAN KARA

ADNAN ŞAHİN

AHMET ÖZSEVEN

İLKNUR GÖKDEMİR

SUAT KOÇYİĞİT

FUNDA YALÇIN BOZKURT

MUHAMMED TAHA KILIÇOĞLU

FERİT DURBİN

ÖMER KOÇAK

BİLAL TATAR

MEVLÜT İRFAN BAHADIR

FEYZA GÜRBÜZ

MUHAMMED MUSAB DEMİRER

KENAN KARAGÜZEL

MUSTAFA ÇALKAN

 

SAADET PARTİSİ İZMİR 1. BÖLGE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

 

1. ZEKERİYE HAZIRBULAN

OZAN GANİÜSMEN

TURHAN TUTUMLU

MÜMİN BAŞTÜRK

SELÇUK KAVUŞAN

SUNA CANITEZ

UĞUR TÜRKER

HAMZA DEMİR

İBRAHİM DEMİR

BEKİR ÇALIŞKAN

HALİL YALÇINKAYA

KASIM OCAK

FURKAN TURGUT

MEHMET EMİN ALTINBAŞ

 

SAADET PARTİSİ İZMİR 2. BÖLGE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

 

ŞERAFETTİN KILIÇ

CEREN KARA

VEDAT KOLUKISA

MESUT DAĞ

ZEKİ KAYA

MEHMET EMRE BOZABA

ALİ ÇAKIR

ŞAHAP BOZKURT

MUHSİN GİRCUDE

SERVET YILDIZ

SÜMEYYE ORHAN

MAHMUT DOST

ERDEM YILMAZ

İSMET TOPAL

 

SAADET PARTİSİ KAHRAMANMARAŞ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

 

1. ÖKKEŞ NARLI

VAHAP KARPINAR

İSHAK KÖROĞLU

SULTAN KAMALAK

CİHAT DİNLER

MANSUR ÖZCAN

BURAK DOLUZENGİN

AHMET ZOR

 

SAADET PARTİSİ KARABÜK MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

 

1. MUHSİN ÇEBİ

MEHMET YÜCE

İSMAİL KİRENLİ

 

SAADET PARTİSİ KARAMAN MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

 

1. ORHAN SOYDAN

ALİ ÇİFTÇİ

MELEKHAN KAVAS

 

SAADET PARTİSİ KARS MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

 

1. SEZGİN YILDIZ

BÜLENT ALTUN

TAHİR TAHİROĞLU

 

SAADET PARTİSİ KASTAMONU MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

 

1. BİLAL ÇODUR

NECATİ YAVUZ

HULUSİ ÖZBEK

 

SAADET PARTİSİ KAYSERİ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

 

MAHMUT ARIKAN

HAŞİM ÖZÇELİK

AHMET ULUSOY

HATİCE SÜMEYYE BOZKURT

İSMAİL ÇELEBİ

BAKİ COŞKUN

İBRAHİM BIYIKLIOĞLU

ASİYE ÇAKIRLI

ÖZKAN YÜREK

RABİA ÇAĞRICI

 

SAADET PARTİSİ KIRIKKALE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

 

1. FARUK VURGUN

SELAMİ ÇAKIR

MÜİN YILDIZ

SALİH MEHMET AYDIN

GÜNER AYDIN

BÜŞRA SAVAŞ

 

SAADET PARTİSİ KIRŞEHİR MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

 

MUSTAFA ÇAKIR

HÜSEYİN ESERER

 

SAADET PARTİSİ KİLİS MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

 

ŞERİF KARAKURT

MEHMET SALİH ÖZOĞUZ

 

SAADET PARTİSİ KOCAELİ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

 

SİNAN EJDEROĞLU

RECEP SARIDOĞAN

REYHAN ŞENGÜN

VOLKAN GEMİKSİZ

İBRAHİM BIYIKLI

NİHAT YILDIZ

SİNAN YOLCU

ÖMER FARUK YILDIRIM

SEDAT USLU

FAHRETTİN TAŞKAYA

FATMA BETÜL ULUDAĞ

FATİH KARAMAN

LATİF GÖKHAN DURTAŞ

 

SAADET PARTİSİ KONYA MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

 

1. MUSTAFA ÖZKAFA

HASAN HÜSEYİN UYAR

MUSTAFA DERBENTLİ




Kaynak: TÜRKİYE HABER GRUBU

Editör: TÜRKİYE HABER GRUBU turkiyehabergrubu.com

Bu haber 36 defa okunmuştur.

YORUMLAR



İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER SİYASET HABERLERİ